Kategori arşivi: Bilgisayar Oyunu

Dungeon Keeper Oyunu

Dungeon Keeper Rehberi – Para Harcamadan Kazanmanın Yolları

Öncelikle Dungeon Keeper hakkında kısa bir bilgi vererek yazıya başlamak istiyorum. Dungeon Keeper, 1997 yılında Bullfrog Productions‘ın geliştirdiği ve Electronic Arts tarafından dağıtılan bir oyun. 90′lı yılların sonunda bu oyunu ilk defa oynadığımda çok ama çok sarmıştı. Çocukluğumun bir yazını bu oyun ile geçirdikten sonra, geçtiğimiz aylarda bir anda aklıma gelen Dungeon Keeper‘i aradım taradım ancak bir türlü bulamadım. Öyle ki, oyunu satın almak da mümkün olmadı. Sonrasında ise oyunun mobil cihazlar için tekrar hazırlandığını duyduğumdaysa çok sevinip, beklemeye geçmiştim. Mart ayının başında tekrar başladım oynamaya ki oyun içi satın alma deneyimini ilk defa bu oyunla yaşadım. Hatta, bir çok popüler oyunun satış fiyatından daha fazla harcatıyor insana. Şu anda ise bir hayli ilerlemiş durumdayım ve böyle bir yazıyı hazırlamak istedim. Yazının devamında Dungeon Keeper ile ilgili bir çok detaya ulaşabilirsiniz.

Şunu da söylemek isterim ki hiç oyuncu bir kişiliğe de sahip değilim. Bilgisayara en son yüklediğim oyunun Championship Manager 01-02 olduğunu söylemem ise bu durumu gayet güzel açıklayacaktır :)

 

07 Nisan 14
0 yorum
PES2013 Türkçe Spiker İndir Yükle

PES 2013 Türkçe Spiker İndir Yükle

Daha önceden Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması başlıklı bir yazı yazmıştım. Eğer o yazıyı görmediyseniz de kesinlikle tavsiye ediyorum. O yazıda Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması‘nın dosyasını ve yamanın nasıl kurulacağını anlatmıştım. İsterseniz o yamayı da kurarak, gerçek bir Pes 2013 Spor Toto Süper Lig keyfi yaşayabilirsiniz.

PES 2013 için Türkiye Ligi’nin ardından Türkçe Spiker de çıktı. 2. versiyon olan v.1.1 ile PES 2013 oyununu yüzde 85 Türkçe oynayabileceksiniz.

%15’lik çevrilmeyen kısım ise gereksiz olan yerlerden oluşuyor. Ayrıca, en gelişmiş Türkçe Spiker yaması olan bu yama ile doyumsuz bir PES 2013 keyfi yaşayacaksınız.

 

PES 2013 Türkçe Spiker Yükle

PES 2013 Türkçe spiker yapımı son hız devam ederken, 2. versiyon olan V.1.1 ile Türkçe spikerin %85′lik bir bölümü tamamlandı. Özellikle tüm oyuncu isimlerinin ve takım isimlerinin eksiksiz seslendirilmiş olması, 2.versiyonun öne çıkan özelliği… Toplamda 17,000 küsür ses dosyası olan İngiliz spikerin 15000 küsür kadarı seslendirilmiş oldu. Özellikle İngiliz spiker tarafından söylenen tüm oyuncu ve takım isimlerinin seslendirilmiş olması çok büyük bir adım çünkü sadece isimler yaklaşık 11000 ses dosyasından oluşuyor.

Sizlerin Türkçe spikerden daha çok keyif alması için sınırlarımızı zorluyoruz.

 

06 Nisan 13
1 yorum

Pes 2013 Spor Toto Süper Lig Yaması

Uzunca bir süredir beklenen Pes 2013′ün Spor Toto Türkiye Süper Ligi yaması yayınlandı. Spor Toto Türkiye Süper Ligi yamasının oyuna eklenmesi ile oyun çok daha keyifli bir şekle geliyor. Bu fikre nasıl sahip olduğumu ya da tam olarak ne demek istediğimi yamayı bilgisayarınıza indirip, ardından kurduğunuzda çok daha iyi anlayacaksınız.

Yamayı oluşturan kişinin takma adı ise BYHOPESF. Kendisine de muhakkak teşekkür etmemiz gerekir.

Pes 2013 Süper Lig Yaması - Nordin Amrabad

Pes 2013 Süper Lig Yaması – Nordin Amrabad

10 Ocak 13
99 yorum