İletişim

  İsim (gerekli)

  E-posta (gerekli)

  Konu

  İleti

  “İletişim” için 2 yanıt

  arkadaşlar dt00_e ve dt05_v dosyalarını img klasörüne kopyaladım oyuna girdim ama oyunda, sistem ayarlarına girdim dil ayarlarına girdim ama orada maç anlatım dili yok ne yapabilirim

  Merhaba,

  Size Türkiye ve Avrupa’da yayın yapan Yol TV’den ulaşıyorum. Kanalımızın Facebook sayfası, Facebook tarafından yayından kaldırıldı. Bu konuda Facebook’a itiraz sayfasından ulaşmayı deniyoruz. Ancak ne yazık ki Facebook’un prosedürü çok yavaş işliyor ve bize belirsiz bir bekleme halinden başka bir seçenek sunmuyor.

  Dolayısıyla bir yandan da alternatif çözümler arayışındayız. Daha önce bu konudan muzdarip olmuş kişilere ve kurumlara ulaşarak deneyimlerini dinliyor ve bu konuda bize yön gösterebilecek ajansları tarıyoruz. Sizlerin de böyle bir soruna ilişkin ilgili bir biriminiz veya hizmetiniz var mı öğrenmek istiyoruz. Veya bu konuda bizi yönlendirebileceğiniz birileri olabilir mi? Bize vereceğiniz her türlü bilgiye ve yönlendirmeye çok ihtiyacımız var.

  Şunu da eklemek isteriz; Yukarıda da sözünü ettiğimiz üzere Facebook ile şu an “herhangi bir sayfa” gibi iletişim kurabilmekten öteye geçemiyoruz. Oysa televizyonumuzun bağlı olduğu resmi varlığımız olmak üzere; her türlü kurumsal kimliğimizi kullanmaya hazırız. Sayfamızın bir televizyon kanalı ve onun hukuki varlığına bağlı olduğunu kanıtlayarak süreci hızlandırabileceğimiz kanısındayız. Ancak bunu sunabileceğimiz bir aşamaya dahi geçemedik.

  Geri dönüşünüzü memnuniyetle bekleyeceğim.
  Özge Doğan – Yol TV
  0506 468 88 17

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir