MustafaCagri.com yenileniyor :)

Merhabalar,
Uzun süredir kişisel bloguma karalayamamaktaydım, bunun ise birden fazla sebebi bulunmakta. Şu anda birbirinden farklı bloglarda yazılarıma yayınlarken kendi kişisel blogumu çok boşladığımın farkına vardım. Özellikle, ismime kayıtlı olan birden fazla kişisel domain olmasından dolayı bazı zamanlarda ben de “hangi alan adında, ne yapsam” tereddütlerine düşmekteyim. Bu duruma bir çözüm bulmak istedim ve artık MustafaCagri.com’da da yazılarımın İngilizce versiyonlarını paylaşmaya karar verdim, tıp ki Mustafa.Cagri.Me.

Merhabalar,

Uzun süredir kişisel bloguma karalayamamaktaydım, bunun ise birden fazla sebebi bulunmakta. Şu anda birbirinden farklı bloglarda yazılarımı yayınlarken kendi kişisel blogumu çok boşladığımın farkına vardım. Özellikle, ismime kayıtlı olan birden fazla kişisel domain olmasından dolayı bazı zamanlarda ben de “hangi alan adında, ne yapsam” tereddütlerine düşmekteyim. Bu duruma bir çözüm bulmak istedim ve artık MustafaCagri.com‘da yazılarımın İngilizce versiyonlarını paylaşmaya karar verdim, tıp ki Mustafa.Cagri.Me‘de olduğu gibi.

 

Az önce bahsettiğim üzere artık bu sayfada genellikle İngilizce içeriğe sahip yazılar yer alacak ve bu yazıların konuları da şu anda tam olarak kesinleşmemiş olsa da şunları sayabilirim; Dijital Reklam Ajansı, Sosyal Medya Yönetimi, Online İtibar Yönetimi, Dijital Stratejiler. Şu anda kesinleşmiş olan başlıklar bunlar ancak eski yazılımcı günlerime dönerek belki de eski günlerimi hatırlamak için yazılım konularındaki içeriklere de burada yer verebilirim, küçük küçük tüyolar eşliğinde.

Bu kararımın önemli bir nedeni ise, blog çok uzun zamandır alt yapı olarak değişmediği için, eskime sürecine girmişti. Bu gidişata bir son vermek için 2011’in sonlanması ve yeni bir yıla giriyor olmamız beni motive eden etmenlerden bir tanesi oldu. Yani, “yazar burada kendisini motive etmektedir” sözümün en canlı halidir bu durum :)

Bu arada, az önce blogu sil baştan yenilerken ufak bir hata yaparak tüm eski dökümanları silmiş bulundum. Yani, tüm görseller kayboldu. Bu da yeni “taze” bir başlangıcın sağlanması demek olabilir. Böylelikle, bundan önceki yazılar sadece Google tarafından bilinecek bir tarihi eser oldu :)

Eski yazılara gelen 279 yorumu şu anda farketmiş durumdayım, tek tek onları da ayıkladıktan sonra yayınlayabilirim sanırım :)

Son olarak yeni temaya dair küçük de olsa yorumlar yapabilirseniz çok mutlu edebilirsiniz beni :)

Şimdilik elveda.

Bir sonraki yazıya kadar sosyal kalınız,

Mustafa Çağrı Güven

“MustafaCagri.com yenileniyor :)” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir